Add Your Heading Text Here

 

Kurumumuz 5N1K Psikoakademi Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi ile İstanbul Gelişim Üniversitesi Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulma ve Araştırma Merkezi  (İGUSEM) iş birliği ile MEB/YÖK Onaylı 450 Saatlik Aile Danışmanlığı ve Şema Terapi  Eğitimleri verilmektedir.

Add Your Heading Text Here

 

5N1K Psikoakademi Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi ile Zi&On Psikiyatri Akademisi birlikte birçok eğitime imza atmaktadır. Profesyonel düzeyde yürütülen bu iş birliğindeki amaç alanında uzman eğitmenleri, uzmanlık alanları olan eğitimleriyle birlikte eğitim almak isteyen kitleye en iyi şekilde ulaştırmaktır.

Add Your Heading Text Here

 

Kurumumuz 5N1K Psikoakademi Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi  ile  Honda Türkiye A.Ş  sağlık hizmetleri sözleşmesi kapsamında çalışmaktadır.

5N1K PSİKO AKADEMİ tarafından verilmekte olan hizmetlerden, sağlık personeli desteği psikolog hizmeti kapsamında;

-Psikolojik değerlendirme yapmak ve bu amaca yönelik olarak uygulamak için yetkin oldukları psikolojik test ve ölçekleri kullanmak ve sonuçlarını yorumlayıp rapor etmek.

-Birlikte çalıştıkları ekibin yönlendirdiği ruh sağlığı sorunları yaşayan kişilere ve danışanlara uygulama konusunda yetkin oldukları psikolojik müdahale yöntemleri kullanarak (grup terapisi, bireysel psikoterapi, aile ve evlilik psikoterapisi, psikolojik danışmanlık vs..) sorunlarının çözümünde onlara yardımcı olmak gibi hizmetler verilmektedir.