Beck Enstitüsü ile Çocuk ve Ergenlerde Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi

EĞİTİM İÇERİĞİ:

  • Çocuk ve Ergenlerde Bilişsel Davranışçı Terapinin Temelleri (değerlendirme ve aile ile çocuklarda örnek görüşmeler)
  • Çocuk ve Ergenlerde Depresyonda Bilişsel Davranışçı Terapi yaklaşımı (müdahale yöntemleri)
  • Çocuk ve Ergenlerde Anksiyetede Bilişsel Davranışçı Terapi Yaklaşımı
  • Çocuk ve Ergenlerde OKB ve ilişkili Bozukluklarda Bilişsel Davranışçı Terapi Yaklaşımı (Beden Algısı ve Tik Bozuklukları gibi)
  • Çocuk ve Ergenlerde Öfke Kontrolü ve Davranış Problemlerine yönelik Bilişsel Davranışçı Terapi yaklaşımı

EĞİTİMCİMİZ KİMDİR?

Dr.Omar Gudiño doktora derecesini 2009 yılında California, Los Angeles Üniversitesi’nden Klinik Psikoloji bölümünden aldı. NYU Çocuk Çalışma Merkezi / Bellevue Hastanesi’nde çocuk ve ergen psikolojisinde APA onaylı doktora öncesi eğitim bursunu aldıktan sonra, Uzman Psikolog olarak görev yaptı. Bellevue Hastane Merkezi; NYU’da Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi bölümünde Yardımcı Doçent olarak; NYU Tıp Fakültesinde doktora sonrası araştırma görevlisi olarak görev yaptı.

?Gudiño, Denver Üniversitesi’nde Klinik Çocuk Psikolojisi alanında Yardımcı Doçent olarak başladığı sürecine Uygulamalı Davranış Bilimleri ve Psikoloji Bölümlerinde Doçent olarak devam etmiştir ve 2018 Güz döneminde Kansas Üniversitesi Klinik Çocuk Psikolojisi Programına katılmıştır.

?Gudiño, Latina/o Psikoloji Dergisi’nin Yardımcı Editörlüğü görevini yürütmektedir ve Amerikan Klinik Çocuk ve Ergen Psikolojisi Kurulunda görev yapmaktadır. Aynı zamanda BECK Enstitüsü Eğitimcisidir.

?2015 sonbaharında KU’da Langston Hughes Ulusal Sağlık Hizmeti Psikologları Birliğinden (2016) Judy E. Hall Doktora Erken Kariyer Psikoloğu Ödülü’nü̈ aldı (2016). Ayrıca Denver Üniversitesi’nden (2017) Yılın En İyi Kamuya hizmet veren psikolog ödülünü aldı.

?CV Hakkında Detaylı Bilgi İçin: https://sccap53.org/wp-content/uploads/2018/03/Gudino-CV-11-1-17.pdf

 

EĞİTİM BELGESİ:

BECK Enstitüsü’nden Katılım Sertifikası verilecek ve sertifikada Juditch Beck’in imzası ve onayı olacaktır.