I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

5N1K PSİKOAKADEMİ
PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE EĞİTİM MERKEZİ

– HAKKINDA –

İstanbul ‘da kurulan, 5N1K Psiko-Akademi Kişisel Gelişim ve Eğitim Merkezimiz bilimsel bilgi ve yöntemler ile mesleki bilgi, birikim, deneyim, ahlaki ve insani değerleri esas alarak, danışanlarının sorunlarını çözüme kavuşturmak üzere çalışmalar yürütmektedir.

Kurumumuzda bulunan Uzman Klinik Psikologlar, Uzman Psikologlar, Uzman Pedagog, Psikodramatist ve Psikolojik Danışmanlarımız; sorunlarınızı dinleyip sizlere özel ve en uygun çözümleri belirleyerek bu süreç içinde en büyük destekçiniz olmaktadır.

2014’ten beri faaliyet gösterdiğimiz bu sektörde, uzman kadromuz ile sizlerin hassasiyetine önem vererek danışanların ihtiyacına yönelik yürüttüğümüz çalışmaların yanında eğitim ve etkinlik organize ederek sizlere daha iyi hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.

Merkezimizde; Bireysel Psikoterapi, Evlilik ve Çift Terapisi, Çocuk ve Ergen Danışmanlığı, Cinsel Terapi, Aile Danışmanlığı, Özel Eğitim, Yaşam Koçluğu, Sınav Başarısı ve Tercih Danışmanlığı, Kariyer Danışmanlığı, Psikolojik Test ve Değerlendirmeler, Oyun Terapisi, EMDR Terapi gibi bir çok hizmet verilmektedir.

– GALERİ –